Search Menu

MenuCompany

Vítáme Vás

Vítáme Vás, prátelé ze zahranicí!

Spolecnost Balanced Body® od roku 1976 spolupracuje s mezinárodní komunitou pro cvicení Pilates pro pomoc pri zavádení úspešných obchodních a spotrebitelských programu ve více než 102 zemích a na šesti kontinentech.

Abychom Vám mohli poskytovat lepší služby, vytvorili jsme v ruzných jazycích celou radu webových stránek, jejichž cílem je usnadnit Vám nakupování a vycházet vstríc Vašim potrebám. Pokud se rozhodnete opustit tuto cást webových stránek, budou všechny ostatní stránky v anglictine.

 

Kontakt

Jsme hrdí na to, že mužeme poskytovat své výrobky, vzdelávání a poradenské služby zákazníkum ve více než 100 zemích po celém svete. Vítáme príležitost pomoci Vám pri dosažení Vašich osobních a profesionálních cílu. Zavolejte nebo zašlete e-mail spolecnosti Balanced Body® a zkušený konzultant BB Vás kontaktujte behem jednoho pracovního dne.

Nejsnadnejší zpusob, jak nás kontaktovat, je zaslat nám zprávu e-mailem nebo zavolat na tato telefonní císla:
Prímé telefonní císlo, pondelí až pátek, 6:00-17:00 západoamerického casu: +1.916.388.2838

Zavolejte nám bezplatne:

USA a Kanada: 1-800-PILATES (1-800-745-2837)
Velká Británie: 0800 014 8207

FAX: +1 916-379-9277

Kontaktní informace

Have a question or a message for us? Want a catalog? Just contact us using this form or give us a call.

We will not sell, trade, rent or share your email information with others.

* Required

Contact
Information
(optional)

(optional)
(optional)

How can
we help?

(optional)
(optional)

Referral

(optional)

View our privacy policy

Výrobky a služby

Prodáváme naše výrobky ve 102 zemích po celém svete a vítáme Vaše objednávky a dotazy. V závislosti na tom, ve které zemi žijete, mužete zakoupit naše výrobky bud prímo od Balanced Body®, nebo prostrednictvím distributora.

Uvítáme také Vaše telefonáty.

 

Vzdelávání a školení

Balanced Body® University zajištuje nejpružnejší dostupný systém školení a získávání osvedcení pro cvicení Pilates pro instruktory na všech úrovních. Moduly kurzu zahrnují cvicení na podložce a s použitím prístroju Reformer, až po studia s kompletní nabídkou cvicení Pilates. Použijte naši aplikaci Education Finder® (vyhledávání informací o vzdelávání) k nalezení školení porádaného ve Vašem okolí, nebo nás kontaktujte ohledne možnosti usporádání školení prímo ve Vašem zarízení.

Prubežné vzdelávání

Vzdelávací akce Pilates on Tour® Vám nabízejí unikátní príležitost pro rozšírení svých výukových dovedností a k získání znalostí od tech nejlepších ucitelu. Pro profesionální pracovníky v oboru cvicení Pilates jsou porádána pracovní školení s praktickými ukázkami ve trídách s malým poctem úcastníku, v nichž mužete procvicovat a aplikovat nabyté znalosti.

Partnerství se školiteli

Spolecnost Balanced Body® vytvorila partnerské vztahy s více než 50 školiteli v oboru cvicení Pilates. Podívejte se na seznam našich partnerských instruktoru (v anglictine), kde naleznete informace o kurzech porádaných blízko Vás.

Pokud se zajímáte o kterýkoli z našich školicích programu nebo programu prubežného vzdelávání, kontaktujte nás , nebo navštivte webové stránky naší Balanced Body® (v anglictine).

 

Akce

Každorocne se úcastníme mnoha veletrhu a konferencí po celém svete. Podívejte se prosím na náš kalendár událostí Events Calendar (v anglictine) pro informace o akcích, porádaných ve Vaší oblasti. Pokud se nekteré z nich chcete zúcastnit, tešíme se na setkání s Vámi!

 

O spolecnosti Balanced Body®

Balanced Body® je nejvetší svetovou spolecností v oboru cvicení Pilates. Již více než 30 let udržujeme partnerství a spolupráci s nejuznávanejšími profesionály v oboru Pilates pri výrobe toho nejkvalitnejšího vybavení a vývoji nejmodernejších cvicebních programu. Navíc poskytujeme široký výber školicích programu, konzultacních služeb a online nástroju pro studia a strediska péce o zdraví jakékoli velkosti, stejne jako pro uživatele v domácnostech. Spolecnost Balanced Body® pomáhá mezinárodní komunite príznivcu cvicení Pilates pri zavádení úspešných obchodních a spotrebitelských programu ve více než 102 zemích a na šesti kontinentech.

Balanced Body® je první spolecností, která podstatne inovovala cvicební náradí Josepha Pilatese s použitím nejmodernejších konstrukcních postupu, materiálu a technologie. Ken Endelman, zakladatel a majitel spolecnosti, konstrukcne vyvinul stovky zlepšení puvodního náradí pro Pilates, z nichž mnohé se staly oborovými standardy. Spolecnost Balanced Body® bylo pro její vynálezy udeleno 25 patentu v USA a mnoho dalších mezinárodních patentu