Search Menu

MenuCompany

Powitanie

Szanowni Goście z innych krajów,

Od roku 1976 firma Balanced Body współpracuje z międzynarodową społecznością pilates nad realizacją szeregu programów dla firm i konsumentów w ponad 102 krajach na sześciu kontynentach.

Aby lepiej służyć naszym odbiorcom, przygotowaliśmy wiele stron internetowych w rozmaitych językach, dzięki którym zakupy mogły stać się łatwiejsze i bardziej efektywne. W razie celowego pominięcia tej sekcji wszystkie inne strony internetowe będą wyświetlane w języku angielskim.

 

Kontakt

Nasza oferta obejmuje produkty, szkolenia i doradztwo związane z systemem ćwiczeń Pilatesa. Jesteśmy renomowanym dostawcą dla klientów z ponad 100 krajów świata. Z radością pomagamy klientom realizować ich cele osobiste, jak i zawodowe. Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-mail do Balanced Body, a w ciągu jednego dnia roboczego skontaktuje się z Państwem doświadczony konsultant.

Najłatwiejszą formą kontaktu jest wysłanie nam wiadomości pocztą elektroniczną. Telefon bezpośredni: poniedziałek-piątek w godzinach 6:00 - 17:00 czasu UTC-8: +1.916.388.2838

Bezpłatna infolinia:

USA i Kanada: 1-800-PILATES (1-800-745-2837)
Wielka Brytania: 0800 014 8207

FAKS: +1 916-379-9277

Dane kontaktowe

Have a question or a message for us? Want a catalog? Just contact us using this form or give us a call.

We will not sell, trade, rent or share your email information with others.

* Required

Contact
Information
(optional)

(optional)
(optional)

How can
we help?

(optional)
(optional)

Referral

(optional)

View our privacy policy

Produkty i usługi

Nasze produkty sprzedajemy w 102 krajach na całym świecie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zależnie od kraju przeznaczenia, nasze produkty można kupić bezpośrednio u nas lub u dystrybutora.

Oczekujemy również na telefony.

 

Edukacja i szkolenia

Uniwersytet Balanced Body oferuje najbardziej elastyczny program szkoleń i certyfikacji z zakresu Pilates dla instruktorów każdego stopnia. Dostępne są moduły kursów ćwiczeń na macie i z przyrządami, a także kompleksowe programy nauczania. Nasz wyszukiwacz Education Finder® pozwala znaleźć kurs odbywający się w najbliższej okolicy. Alternatywnie zachęcamy do kontaktu, aby umówić się na indywidualną organizację kursu u klienta.

Kształcenie ustawiczne

Pilates on Tour® to wyjątkowa inicjatywa pozwalająca pogłębić umiejętności instruktorskie i uczyć się od nauczycieli klasy mistrzowskiej. Szkolenie obejmuje praktyczne warsztaty dla instruktorów metody Pilatesa prowadzone w małych grupach, na których można od razu zastosować zdobytą wiedzę.

Partnerzy edukacyjni

Balanced Body utrzymuje kontakty partnerskie z ponad 50 instytucjami prowadzącymi szkolenia z zakresu metody Pilatesa. Zachęcamy do przejrzenia listy partnerów (w języku angielskim), aby znaleźć najbliższe miejscu kursu.

W razie zainteresowania którymkolwiek z naszych kursów lub programów kształcenia ustawicznego prosimy o kontakt bezpośredni lub o wizytę na stronie Uniwersytetu Balanced Body (w języku angielskim).

 

Imprezy

Co roku bierzemy udział w wielu imprezach targowych i konferencjach na całym świecie. Prosimy zapoznać się z naszym kalendarzem imprez (w języku angielskim), aby się przekonać, czy nasi przedstawicie zagoszczą w Państwa okolicy. Jeśli tak, spotkanie z Państwem sprawi nam ogromną radość!

 

Informacje o Balanced Body

Balanced Body to największa na świecie firma oferująca produkty i usługi z zakresu metody Pilatesa. Od ponad 30 lat współpracujemy z najbardziej poważanymi instruktorami metody, aby móc opracowywać najwyższej klasy sprzęt i najdoskonalsze programy. Dodatkowo mamy ogromnie zróżnicowaną ofertę kursów, usług doradczych oraz internetowych narzędzi dla ośrodków gimnastycznych i placówek ochrony zdrowia każdej wielkości, jak i dla użytkowników indywidualnych. Balanced Body od lat współpracuje z międzynarodową społecznością pilates nad realizacją szeregu programów dla firm i konsumentów w ponad 102 krajach na sześciu kontynentach.

Balanced Body jako pierwsza firma zdołała w istotny sposób udoskonalić przyrządy opracowane przez Josepha Pilatesa, stosując najnowocześniejsze metody inżynierii, materiały i technologie. Ken Endelman, założyciel i właściciel firmy, zaprojektował setki ulepszeń oryginalnego sprzętu Pilatesa, a wiele z nich od tego czasu zyskało rangę standardu. Za oryginalne wynalazki firmie Balanced Body przyznano 25 patenty w Stanach Zjednoczonych oraz wiele patentów w innych krajach.