Search Menu

MenuCompany

Hoşgeldiniz

Uluslararası Arkadaşlarımız Hoşgeldiniz,

Balanced Body® 1976 yılından bu yana uluslararası Pilates topluluğu ile birlikte çalışarak 102’den fazla ülkede ve altı kıtada başarılı ticari ve tüketici faaliyetlerinin uygulanmasına yardımcı olmuştur.

Size daha iyi hizmet verebilmek için, alış veriş deneyiminizi daha kolay ve daha tatmin edici hale getirmek amacıyla çeşitli dillerde farklı web sayfaları hazırladık. Eğer bu bölümden ilerisine giderseniz diğer tüm sayfalar İngilizce olacaktır.

 

İletişim

Dünya çapında 100’den fazla ülkede müşterilerimize Pilates ürünleri, eğitimi ve danışmanlığı sağlıyoruz. Kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olma fırsatı elde etmek istiyoruz. Telefon veya eposta ile Balanced Body’ye ulaşın, deneyimli BB danışmanı bir iş günü içerisinde sizinle temasa geçecektir.

Bizimle iletişime geçmenin en kolay yolu bize mesaj göndermek veya:
Direkt telefon, Pazartesi-Cuma 6:00-17:00 PST: +1.916.388.2838

Bizi ücretsiz arayın:

ABD ve Kanada: 1-800-PILATES (1-800-745-2837)
İngiltere: 0800 014 8207

FAKS: +1 916-379-9277

İletişim Bilgisi

Have a question or a message for us? Want a catalog? Just contact us using this form or give us a call.

We will not sell, trade, rent or share your email information with others.

* Required

Contact
Information
(optional)

(optional)
(optional)

How can
we help?

(optional)
(optional)

Referral

(optional)

View our privacy policy

Ürünler ve Hizmetler

Ürünlerimiz 102 ülkede satılmaktadır ve tüm talepleriniz karşılanmaktadır. Bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak, ürünleri doğrudan Balanced Body’den veya distribütörden satın alabilirsiniz.

Ayrıca bizi telefonla da arayabilirsiniz.

 

Öğretim ve Eğitim

Balanced Body Üniversitesi her seviyedeki eğitmenler için en esnek Pilates eğitim ve sertifikasyonunu sağlamaktadır. Kurs modülleri Mat ve Reformer modüllerinden tam stüdyo eğitimine kadar her şeyi içermektedir. Size yakın eğitim seansı bulmak için Eğitim Bulucu’muzu kullanın veya kendi Yerinizde Eğitim imkanları için bizi arayın.

Sürekli Eğitim

Pilates Turu öğretme becerilerinizi geliştirmek ve master hocalardan ders almak için eşsiz bir fırsat sunar. Pilates profesyonelleri için sınırlı sayıda katılımcıdan oluşan sınıflardaki eğitimler ile hem pratik yapabilir hem de öğrendiklerinizi uygulayabilirsiniz.

Eğitim Ortakları

Balanced Body en iyi 50 Pilates eğitmeni ile iş birliği yapmaktadır. Size yakın kursları bulmak için eğitmen ortaklarımızın listesine bakın (İngilizce).

Eğer eğitimlerimizden biriyle veya sürekli devam eden programlarımızla ilgileniyorsanız bizimle temasa geçin , veya Balanced Body Üniversitesi web sitesini ziyaret edin (İngilizce).

 

Etkinlikler

Her yıl dünyadaki bir çok fuar ve konferansa katılıyoruz. Bulunduğunuz yere gelip gelmeyeceğimizi öğrenmek için lütfen Etkinlik Takvimimizi (İngilizce) kontrol edin. Bulunduğunuz yere geliyorsak, sizinle tanışmaktan mutlu oluruz!

 

Balanced Body Hakkında

Balanced Body dünyanın en büyük Pilates şirketidir. 30 yıldan uzun süredir en yüksek kaliteli ekipmanları üretmek veya en yeni programları hazırlamak için dünyanın en saygın Pilates profesyonelleri ile iş birliği içindeyiz. Buna ek olarak, çeşitli eğitim programları, danışmanlık hizmetleri, her boy stüdyo ve sağlık merkezi, ev kullanıcıları için online araçlar sağlamaktayız. Balanced Body uluslararası Pilates topluluğu ile birlikte çalışarak 102’den fazla ülkede ve altı kıtada başarılı ticari ve tüketici faaliyetlerinin uygulanmasına yardımcı olmuştur.

Balanced Body Joseph Pilates’in ekipmanlarını en son teknoloji, malzeme ve mühendislik ile güncelleyen ilk şirkettir. Şirketin kurucusu ve sahibi olan Ken Endelman orijinal Pilates ekipmanları üzerinde yüzlerce geliştirme yapmıştır, bunların bir çoğu artık endüstri standardı haline gelmiştir. Balanced Body yaptığı buluşlarla ABD’de 25 patent almıştır, uluslararası olanların sayısı ise çok daha fazladır.